
Фалоімітатор LOVERBOY MANNY the FIREMAN, Коричневий
1 350 ₴
- В наявності
- Код: T330382
+380 (93) 835-55-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реалістичний фалоімітатор на потужній присосці. Використовувати його можна самостійно, з партнером або з трусиками харнесс. Кріпиться до будь-якої рівної поверхні.
Штрих код: 702730699300
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blush |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 4 см |
| Довжина: | 13 см |
| Колекція | Loverboy |
| Країна походження | Китай |
| Ширина | 3.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴






