Віброкулька-кільце на палець ML Creation Gold Finger золото з синьою вставкою
Розкішний вібратор на палець у вигляді персня – водонепроникне кільце, ергономічної форми з високоякісного, приємного на дотик та гіпоалергенного пластику. Усередині красивого кільця золотого кольору виготовленого з ювелірного цинкового сплаву, прихована потужна віброкуля, яка у будь-який момент за вашим бажанням принесе вам незабутнє задоволення.
Саму вібропулю можна виймати з персня і використовувати окремо без жодних проблем. Працює в 10 режимах вібрації, пульсації та ескалації, безшумне.
На акумуляторі з USB заряджання (у комплекті), заряджається 1 година, працює 1,5-2 години при повному заряді акумулятора, легко миється.
Водонепроникний.
Довжина: 5,5 см.
Діаметр: 2,2 см.
Для легкого введення та яскравих відчуттів рекомендуємо використовувати лубрикант на водній основі-нейтральний або з ефектом розігріву/охолодження.
Штрихкод: 4897055061034
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 5.5 см |
| Діаметр | 2.2 см |
| Тип вібратора | На палець |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | З вібрацією |
| Довжина: | 5,5 см |
| Матеріал | Метал/Сілікон |
| Країна походження | Гонконг |
| Колір | Золотий |
- Ціна: 1 573 ₴





