Вібратор реалістичний Lovetoy Real Softee на батарейках, тілесного кольору
Неймовірно приємний та реалістичний вібратор здатний подарувати вам неземне задоволення! Такий фалоімітатор приємно тримати в руках, він пружний, але дуже ніжний! Граючи з ним ви зможете повністю поринути у свої фантазії. Він швидко приймає температуру вашого тіла, а завдяки текстурі з венами дарує яскраві відчуття. На особливу увагу заслуговує красива, злегка піднята голівка. Саме ця частина іграшки найбільш рухлива та м'яка. Кнопка керування знаходиться на підставі вібратора.
Характеристики:
- Колір: тілесний
- Довжина: 18 см
- Діаметр: 4 см
- Матеріал: ТПЕ
- Елементи живлення: 2 батареї ААА
Використання та догляд:
Перед та після використання промийте робочу зону виробу у теплій воді з милом та обробіть антисептиком. З цією іграшкою використовуйте лубрикант виключно на водній основі!
*Силіконові та масляні лубриканти здатні пошкодити ніжний матеріал виробу.
Штрихкод: 6970260900300
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Довжина | 18 см |
| Діаметр | 4 см |
| Тип вібратора | Реалістичні |
| Живлення | Батарейки |
| Користувацькі характеристики | |
| Вибро | З вібрацією |
| Довжина: | 18 см |
| Матеріал | ТПЕ |
| Країна походження | Китай |
| Основні | |
| Колір | Тілесний |
- Ціна: 1 599 ₴









