Вібратор-кролик з бусинами, що обертаються NMC INSTYLE DUO VIBRATOR, помаранчевий
За допомогою подвійного вібратора Instyle ви можете одночасно стимулювати клітор і точку G. Вібратор має велику головку, яка інтенсивно стимулюватиме вашу точку G. Також є невеликий відросток з «вушками», призначеними для стимуляції клітора. Іграшка містить кульки всередині стовбура, які обертаються. Вони забезпечують додаткову стимуляцію стінок піхви, завдяки чому задоволення буде яскравішим.
Вібратор має 10 різних швидкостей вібрації, якими легко керувати кнопками. Завдяки бризковідштовхувальній конструкції цей вібратор також можна брати із собою в душ для захоплюючих пригод.
Вібратор працює від 4 батарейок типу ААА (у комплект не входять). Під час використання обов'язково наносьте на іграшку лубрикант на водній основі, щоб покращити якість ковзання.
Штрихкод: 4892503134131
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Колір | Помаранчевий |
| Довжина | 14 см |
| Діаметр | 3 см |
| Форма | Кролик |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | З вібрацією |
| Довжина: | 14 см |
| Колекція | INSTYLE |
| Матеріал | ABS / Silicone |
| Країна походження | Германия |
- Ціна: 2 985 ₴



