Віброяйце-міні Love Shop з пультом керування салатовий
Мініатюрна віброкуля Green Сhit, незважаючи на свій невеликий розмір, дасть вам незабутнє задоволення. Ця крихта підійде для стимуляції найчутливіших точок вашого тіла. А п'ять режимів вібрації у поєднанні з ідеальною гладкістю поверхні роблять вібропулю ідеальною секс-іграшкою. Вібрація регулюється за допомогою дроту. Працює від батарейок типу 2хААА (немає в комплекті) Довжина: 3 см Діаметр: 1 см Для легкого введення та яскравих відчуттів рекомендуємо використовувати лубрикант на водній основі. Для догляду за іграшкою радимо спеціальні очисники.
Штрихкод: 2111000008472
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 3 см |
| Діаметр | 1 см |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Віброяйця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | З вібрацією |
| Довжина: | 3 см |
| Матеріал | АБС |
| Країна походження | Китай |
| Тип батареї | 2 ААА (до комплекту не входять) |
| Основні | |
| Колір | Салатовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴


