-16%

Анальний стимулятор у вигляді руки Giant Family-Horny Hand Palm, Натуральный
3 390 ₴
2 847,60 ₴
- В наявності
- Код: T111654
+380 (93) 835-55-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка для дорослих у вигляді гігантської руки для задоволення ваших сексуальних бажань. Матеріал не містить фталат. Виробник: NMC. Країна виробник: Китай._
Штрих код: 4892503138290
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Довжина | 33 см |
| Діаметр | 7 см |
| Тип вібратора | Анальні |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип мастуратора | Анальні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 33 см |
| Колекція | Giant Family |
| Країна походження | Китай |
| Колір | Натуральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 847,60 ₴


