Багатофункціональний анальний стимулятор Chisa Elite обладнаний гнучким корпусом із м'якого медичного силікону.

Складається із семи кульок різного діаметра та форми, тому може бути використана як новачками для підготовки до анального сексу або іграшкам більшого розміру, так і прогресивними користувачами.
У Chisa Elite в основі є кільце для зручного витягання іграшки.
Приємний бонус: у коробочці ви знайдете пробник лубриканта й очисника, щоб відчуття від використання іграшки на 100% перевершили всі очікування.
Характеристики
| РРЦ (грн) | 950 |
|---|---|
| Діаметр | 2,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Довжина: | 19,5 см |
| Вага, г | 78 |
| Матеріал | Силікон + АБС |
| Бренд | Chisa |
| Колір | Чорний |
| Штрихкод | 759746043214 |
| Розмір | Розмір упаковки: 24,8 * 7,7 * 5,8 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chisa |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Чорний |
| Тип вібратора | Анальні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Довжина: | 195.0 |
| Діаметр | 25.0 |
| Розмір | Розмір упаковки: 24,8 * 7,7 * 5,8 см |
| Анальні намисто з вібрацій | Chisa Elite Power Beads |
| Тип інтимної іграшки | Анальні кульки |
| Стать | Унісекс |
| Функція вібрації | Да |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип елементів живлення | AAA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





