Віброкуля So Divine Je T'aime зі знімною текстурованою насадкою, рожева
Отримайте незабутньо-приємний досвід із цією чарівною іграшкою! Чарівний дизайн приховує під собою не менш значний функціонал.
Невелика віброкуля видає аж 10 різних режимів глибокої вібрації, яка може миттєво доставити вас на пік насолоди. Користуватися віброкулею – одне задоволення, серед багатьох візерунків коливань ви можете знайти свій унікальний темп, який підійде вам ідеально.
Процес пошуку також буде приємним.
Рельєфна насадка знімається, залишаючи гладкою вібропулю. Ви можете додати іграшку у свою інтимну гру з другою половинкою, роблячи прелюдію більш насиченою, а можете скористатися самостійно в мастурбації. Для того щоб зробити переживання більш завершеними – нанесіть на соски рідкий вібратор і насолоджуйтесь подвійною стимуляцією найчутливіших зон.
Характеристики:
Довжина - 9.4 см
Діаметр - 2.3 см
Матеріал – силікон, АБС-пластик
Колір - рожевий
Штрихкод: 5060279620328
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 9.4 см |
| Діаметр | 2.3 см |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | З вібрацією |
| Довжина: | 9,4 см |
| Країна походження | Великобританія |
- Ціна: 1 095 ₴






